iodigital

20 september 2018

Steven Van Belleghem en Peter Hinssen investeren in Intracto

Met Steven Van Belleghem en Peter Hinssen stappen er twee internationaal gerenommeerde experts op vlak van marketing en technologie mee in het verhaal van Intracto.

 

Mooie groei in content, video en social media

blog-steven_van_belleghem_en_pieter_hinssen_investeren_in_intracto-peter_steven_intracto
Pieter Janssens
Pieter Janssens
Managing director

Onlangs zetten we opnieuw een grote stap in onze groei op vlak van contentvideo en social media met de overname van Snackbytes. De komst van Steven Van Belleghem en Peter Hinssen naar Intracto is een serieuze kers op die van zichzelf al erg smakelijke taart.

blog-steven_van_belleghem_en_pieter_hinssen_investeren_in_intracto-snackbytes

Dankzij hun jarenlange, internationale ervaring op vlak van marketing en technologie zitten Steven en Peter steevast op de eerste rij bij nieuwe ontwikkelingen. Niet zelden hebben ze er ook zelf een hand in.

We zijn dan ook trots dat Intracto voortaan op hun expertise en visie kan rekenen. Zo kunnen we meer dan ooit onze klanten het beste adviesgeven voor hun groeistrategie.

 

Innovatieve visie op marketing en klantentevredenheid

Steven Van Belleghem is een grote naam op vlak van innovatieve marketing en klantenrelaties. Als auteur van spraakmakende boeken als The Conversation Manager en Customers The Day After Tomorrow is hij ook een veelgevraagd keynotespeaker.

blog-steven_van_belleghem_en_pieter_hinssen_investeren_in_intracto-steven_van_belleghem

Steven zet extreme klantentevredenheid en grensverleggend gebruik van marketing om je merk te versterken voorop als dé focuspunten voor bedrijven in de 21e eeuw. Domeinen waar Intracto nu al volop in investeert. Het is die innovatieve reflex en toekomstvisie die Stevens interesse in Intracto gewekt hebben en waarom hij nu ook zelf in onze groep stapt.

 

Voorsprong op technologisch vlak

Peter Hinssen staat in binnen- en buitenland dan weer gekend als technologie-expert met een duidelijke visie op de impact van het digitale op onze maatschappij en bedrijven. Hij schrijft boeken en geeft keynotes over radicale innovatie en het verleggen van technologische grenzen.

 

Peter haalt onze sterke technologische visie aan als reden waarom hij in Intracto investeert, en dan vooral het feit dat we die visie ook in de praktijkkunnen brengen.

Als digitale partner willen we in de voorhoede zitten als het aankomt op technologische innovaties die niet alleen het eigen bedrijf maar ook de business van onze klanten future-proof maakt. Peter geeft ons op dat vlak nog meer slagkracht.

 

Intracto als voortrekker in digitale transformatie

Het engagement van Steven en Peter verstevigt de fundamenten van onze groep, die jaar na jaar een groei van meer dan 30% laat optekenen. We kijken ernaar uit om, ook met onze nieuwe collega's bij Snackbytes, nog meer een complete rol te spelen in de digitale transformatie van onze klanten. En dat zowel op vlak van contentstrategietechnologiemarketing als creatie.

 

Op zoek naar een complete digitale partner?

Kan je hulp gebruiken op een of meer van die domeinen? Kom dan eens vrijblijvend praten met onze experts en wandel buiten met nieuwe ideeën om uw business te verstevigen.